Güngören’de Tavsiye Ettiğimiz Veteriner Kliniği

Bugün Güngören ilçesinde bulunan MeydanPark Veteriner Kliniği‘ni ziyaret eden bir takipçimizin yaşadığı deneyimi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Gülşen S. :

“Kliniğin içerisinde sıcak bir atmosfer hakimdi ve personel samimi bir şekilde beni karşıladı. Hayvansever bir ekip olduğunu hemen hissettim.Kliniğin düzeni ve temizliği tüm hayvan türlerinin rahat edebileceği şekildeydi.”

Bizlere ulaşan bu kısa mesajın ardından bizde deneyimlerimizi bu içeriğe eklemek için kliniği ziyaret ettik.Klinik ile ilgili bazı detayları sizlere aktarmak istiyoruz.

✅ Hekimler çok tecrübeli

✅ Klinik İstanbul Güngören’de kolay ulaşılabilir bir konumda. (Google Maps Adresi)

✅ Veteriner hekimlerin iletişim becerileri çok güzel.Bundan dolayı evcil dostlarımızla ilgili yaptıkları bilgilendirmeleri kolaylıkla anlıyorsunuz.

MeydanPark Veteriner Kliniğini Tavsiye Ediyoruz

Bizim gözlemlerimizin tamamı değerlendirildiğinde MeydanPark Veteriner Kliniği İstanbul Güngören’de oldukça başarılı bir hizmet veren veteriner kliniği olarak karşımıza çıkmaktadır.Kliniğin insanlar tarafından pozitif değerlendirilmesi ve bizim yaptığımız gözlemler sonucunda insanların 9/10 puanlık bir hizmet ile karşılacağı öngörümüzdür.

Güngören ilçesinde oturan ve kliniğe ulaşmak isteyen arkadaşlar için iletişim bilgileri ;

📍 Adres: Haznedar, Şevket Dağ Cd. No: 22, 34400 Güngören/İstanbul

📞 Telefon: 0212 923 02 03

🌐 Website: www.meydanparkveteriner.com